از 6,000,000 ریال
بررسی در دسترس بودن

بوم گردی ترنگ

استان مازندران، تنکابن ، سلیمان آباد - چالکش - جاده بالابند - خیابان شهید وحدانی - بوستان هفتم زعفری دیدن بر روی نقشه
دارای امتیاز نیست از 0 بررسی
0/5
100% مهمانان توصیه می کنند

توضیح

اطلاعات اقامتگاه

اقامتگاه بومگردی ترنگ در شهر تنکابن استان مازندران واقع شده است. این اقامتگاه چوبی و کاهگلی چیدمان و معماری بسیار زیبایی دارد که نشان دهنده فرهنگ و هنر مردمان خطه شمالی کشورمان می باشد.

این اقامتگاه بومگردی ۴ باب اتاق سنتی زییا و ۱ سالن غذا خوری دارد. اتاق ها همه سرویس کف خواب و ۴ نفره می باشد. امکانات و خدمات ارائه شده در این اقامتگاه شامل پارکینگ غیر مسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، حمام مشترک، وسایل گرمایشی شامل پتو و …، سرویس بهداشتی فرنگی مشترک، راهنمای تورهای گردشگری، سیستم های سرمایشی و گرمایشی شامل بخاری گازی و پنکه می شود.
بهترین فصل سفر به این اقامتگاه برای لذت بردن از آب و هوا و جاذبه های دیدنی آن فصل بهار و پاییز است و از جمله جاذبه های گردشگری و دیدنی های طبیعی این شهر زیبا می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
غار آبی دانیال
این غار در ۳۰ کیلومتری شهر تنکابن قرار دارد که بعد از غار قوری قلعه پاوه‌ ی کرمانشاه دومین غار وسیع رودخانه‌ ای کشور است و شباهت‌ های زیادی با غار شگفتانگیز علیصدر استان همدان دارد. آهک‌ های آویزان این غار آبی دارای قدمتی چند میلیون ساله است. درون غار نیز مناظر بسیار دیدنی که به واسطه‌ ی مواد آهکی ساخته شده و جریان آبی زلال که بسیار سرد است هستیم که نظر هر گردشگری را به خود جلب می‌ کند.
چشمه آبگرم فلکده
پدیده‌ ی طبیعی آبگرم فلکده با خاصیت درمانی فراوان جاذبه‌ ای ارزشمند در منطقه‌ ی فلکده و در جنگل‌ های دو هزار شهرستان تنکابن قرار دارد. از ویژگی‌های بارز این آبگرم، عدم وجود گوگرد و قابل شرب بودن آبگرم آن است.
پارک جنگلی چالدره
در ۱۸ کیلومتری جاده تنکابن به جنگل دو هزار مازندران قرار دارد با مساحتی ۹۴ هکتاری که دو رود دو هزار و سه‌ هزار را به هم متصل کرده است. وجود درختان انبوه افرا، توسکا، بوته‌ های سرخس و نیز کلبه‌ های جنگلی با نمایی سنتی بر زیبایی این بخش افزوده است.
جنگل دو هزار، پارک ملی خشکه داران، روستای قلعه گردن، آبشار سنگ بن چشمه و پل چشمه کیله از جمله دیگر جاذبه های تاریخی و گردشگری شهر زیبای تنکابن است.

امکانات هتل

پارکینگ غیر مسقف
راهنمای تور
وعده غذایی ،صبحانه ، ناهار ، شام

قوانین

تاریخ ورود 12:00 pm
تاریخ خروج 12:00 pm
سیاست هتل

قوانین کودک

اقامت برای کودکان تا سن 5 سال رایگان می باشد
نمایش همه

اتاق ها

بررسی

امتیاز بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس 0 بررسی

امتیاز مسافران

بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0

خلاصه

خواب
0 /5
مکان
0 /5
خدمت
0 /5
شفافیت
0 /5
اتاق ها
0 /5
0 بررسی در این هتل - در حال نمایش 1 تا 0

نوشتن یک نظر

از 6,000,000 ریال/ شب

مالک

ترنگ تنکابن

عضویت از ۱۴۰۱

اطلاعات تماس

ایمیل

info@jaajooreh.com

تلفن

05137675030