پارت ونک

جامع‌ترین خدمات ویزا و پیکاپ پاسپورت

مشاور دریافت ویزا : 09386545123

خدمات پارت ونک

ویزا

با ما برای سخت‌ترین ویزاها اقدام کنید. دریافت انواع ویزای کانادا، شنگن، استرالیا، انگلستان و ژاپن...

پیکاپ

پارت ونک سالانه بیش از 35000 مشاوره پیکاپ پاسپورت انجام می‌دهد. با پرواز های منظم هفتگی

مقاصد خدمات ویزا

شرکت خدمات مسافرت هوایی وجهانگردی ویزا - شرایط و خدمات دریافت انواع ویزا - پارت ونک
استرالیا
شرکت خدمات مسافرت هوایی وجهانگردی ویزا - شرایط و خدمات دریافت انواع ویزا - پارت ونک
کانادا
شرکت خدمات مسافرت هوایی وجهانگردی ویزا - شرایط و خدمات دریافت انواع ویزا - پارت ونک
شنگن
شرکت خدمات مسافرت هوایی وجهانگردی ویزا - شرایط و خدمات دریافت انواع ویزا - پارت ونک
انگلستان
کارشناس ویزا میلاد تقدمی کیا
معرفی جامع از

گرفتن ویزا با پارت ونک

بسیاری از سفرهای خارجی نیازمند شرایط خاصی برای دادن مجوز به مسافران هستند که ویزا یکی از مهمترین آن‌هاست. لذا تفاوتی ندارد که هدف شما از سفر، تفریح باشد یا برای جلسه‌های کاری، کنفرانس‌ها و…اقدام کنید. زیرا برای وارد شدن به مقصد نیازمند مجوز هستید که آن را با نام ویزا می‌شناسید. همچنین از آنجایی که هرکدام از کشورها دارای ویزاهای گوناگون و هر ویزا دارای شرایط جداگانه‌ای‌ست، مشاوران ما در پارت ونک میتوانند شما در این مسیر کمک کنن و همراه شماباشند. ما 24 ساعته در پارت ونک در خدمت شما هستیم.

پارت ونک را انتخاب کنید برای ...

خدمات ویزا

انواع ویزا کدام است ؟

ویزای توریستی
این ویزا یکی از رایج ترین و راحت ترین ویزا برای ایرانیان شناخته شده و به نام های ویزای مسافرتی یا ویزای گردشگری نیز شهرت دارد. شما با خدمات ویزا توریستی می‌توانید به گشت‌گذار در کشور مقصد بپردازید یا تعطیلات خوشی را تجربه کنید. همچنین می‌توانید به دیدار از دوستان و اقوام خود بروید و نهایت استفاده را از مهلت اعتبار ویزای خود ببرید. همچنین خوب است بدانید این ویزا معمولا در غالب ویزاهای 30 روزه صادر شده و مدت زمان و اعتبار متفاوتی دارد.
ویزای تجاری و ویزای کاری
بسیاری از افراد به دنبال فعالیت تجاری در سایر کشورها هستند. به تمامی افراد ویزای تجاری را توصیه می‌کنیم که در صورت واجد شرایط بودنِ مدارک صادر می‌شود. همچنین ممکن است شما با پیشنهاد شغلی Job Offer از کارفرمایان کشور موردنظر روبه‌رو باشید که برای این کار نیز گرفتن ویزای کاری را پیشنهاد می‌کنیم.
ویزای تحصیلی
این ویزا برای افرادی مناسب است که قصد تحصیل در کشور مقصد یا شرکت در دانشگاه ها و موسسه های آموزشی آن را دارند. همچنین با توجه به دوره‌های طولانی تحصیل، این ویزا را جزو ویزاهای بلندمدت می‌دانند و با نام ویزای دانشجویی نیز می‌شناسند. با مشاوران ما در پارت ونک در ارتباط باشید.
ویزای ترانزیت
ویزای ترانزیت از آن جهت به ویزای فرودگاهی شهرت دارد که تنها برای عبور از کشور موردنظر صادر می‌شود. به عنوان مثال شما قصد سفر به کشوری اروپایی را دارید و برای رسیدن به آن ناچار هستید از کشور ترکیه اقدام کنید. در این صورت نیازی به دریافت ویزاهای بلندمدت ندارید بلکه کافی‌ست ویزای ترانزیت آن را دریافت کرده و از فرودگاه آن استفاده کنید.
تماس تلفنی - کارشناس ویزا در پارت ونک

شما با ویزا کشور مورد نظر خود به اندازه یک تماس تلفنی فاصله دارید