شهر خود را می شناسید؟

به 2000+ مکان و 1200+ همکاری کننده از 3000 شهر بپیوندید

همراه با جاجوره

1

ثبت نام رایگان

امکان ثبت رایگان در سایت جاجوره وجود دارد.

2

رزرو آنلاین اقامتگاه

درخواست رزرو آنلاین اقامتگاه در 24 ساعت از شبانه روز

3

پشتیبانی سریع

پشتیبانی  سریع از رزرو های انجام شده شما توسط پشتیبان سایت جاجوره

زیبایی شهر خود را به اشتراک بگذارید

راهنمای رزرو آنلاین اقامتگاه در سایت بوم گردی جاجوره

 

مرحله 2) ثبت اطلاعات مسافر

در این مرحله باید ابتدا شماره موبایل خود را وارد کنید تا فرایند ثبت نام شما در سایت انجام شود. (فرایند ثبت نام بسیار ساده بوده و فقط با درج شماره موبایل انجام خواهد شد) سپس اطلاعاتی نظیر نام، کد ملی، و شماره موبایل، از شما دریافت میگردد. بعد از درج این اطلاعات، بر روی دکمه ثبت درخواست رزرو کلیک کنید تا درخواست شما ثبت شود.

مرحله 4) پرداخت هزینه و قطعی شدن رزرو

بعد از پرداخت هزینه، رزرو شما قطعی میشود و آن اقامتگاه در تاریخ مورد نظر متعلق به شما خواهد بود. در این مرحله، شما رسید دریافت اقامتگاه را به صورت SMS و همچنین آنلاین دریافت خواهید کرد. اطلاعاتی نظیر شماره موبایل میزبان، و آدرس و لوکیشن اقامتگاه، از جمله اطلاعاتی هستند که در رسید دریافت اقامتگاه وجود دارند. در این مرحله شما میتوانید برای هماهنگی های بیشتر، به صورت مستقیم با میزبان در تماس باشید.

پشتیبانی

از لحظه ثبت درخواست رزرو تا پایان مدت اقامت، ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم. همچنین اگر مشکلی برای ثبت درخواست رزرو داشتید، میتوانید با ما تماس بگیرید تا ثبت درخواست توسط همکاران بوم گردی انجام شود.

مرحله 1) انتخاب اقامتگاه

روش های مختلفی برای پیدا کردن اقامتگاه مورد نظرتان در سایت جاجوره وجود دارد.  بعد از پیدا کردن اقامتگاه مورد نظر، باید تعداد نفرات و تاریخ رفت و برگشت خود را انتخاب کنید. هزینه اجاره نمایش داده میشود. سپس بر روی دکمه رزرو کلیک کنید تا فرایند ادامه پیدا کند.

مرحله 3) تایید درخواست از طرف میزبان

در این مرحله، درخواست رزرو شما به اطلاع میزبان خواهد رسید. سپس میزبان به فاصله چند دقیقه الی 1 ساعت، درخواست را تایید میکند. بعد از تایید درخواست، یک SMS دریافت خواهید کرد که تایید شدن درخواست را به اطلاع شما میرساند. سپس باید برای پرداخت هزینه اقدام کنید تا رزرو شما قطعی شود.

مرحله 5) تحویل اقامتگاه

حالا همه چیز آماده است و میزبان منتظر ورود شماست تا از شما استقبال کند. آماده سفر شوید و اقامتگاه خود را در تاریخ مقرر تحویل بگیرید.