درباره ما

درباره شرکت

شرکت خدمات مسافرتی پارت ونک، یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه بین المللی زمانیان می باشد که با بهره گیری از توانمندی بالقوه این گروه در خارج از کشور در زمینه های کشتیرانی، حمل و نقل ریلی، هوایی و دریایی و مشارکت در پروژه های بین المللی در کانادا و امارات متحده عربی، فعالیت خود را در سال 1382 آغاز نمود.

شرکت خدمات مسافرتی پارت ونک با بهره مندی از سرمایه انسانی با تجربه و متخصص و رعایت کلیه قوانین و ضوابط سازمانی و نظارتی و همکاری با انجمن های ملی و بین المللی از جمله، سازمان هواپیمایی کشوری، سازمان میراث فرهنگی، گردشگی و صنایع دستی، انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی IATA، انجمن صنفی شرکت های خدمات مسافرتی و جهانگردی و ... فعالیت خود را در زمینه برگزاری تورهای خارجی و داخلی، تورهای نمایشگاهی، گردشگری سلامت، صدور بلیط های خارجی و داخلی، بلیط قطار، رزرو هتل، تعیین وقت سفارت و اخذ ویزا و ... هموار نمود.

تیم مدیریت پارت ونک با همکاری مشاورین تحصیل کرده با مدارک معتبر بین المللی در جهت توسعه فعالیت ها و افزایش بهره وری مجموعه، گام های بلندی برداشته است که امید است در آینده ای نزدیک، شاهد تحقق اهداف والای شرکت در جهت خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز باشد.


!شیک و متفاوت باشید

CIPتشریفات ویژه فرودگاهی

09365171378

پشتیبانی شبانه روزی بلیط هواپیمای داخلی

!غیر ممکن، ممکن میشه

دپارتمان ویزا و مهاجرت پارت ونک

سفر به تمام دنیا

دپارتمان تورهای خارجی پارت ونک

گواهینامه ها

تیم پارت ونک

نقل قول ها