image


شرکت خدمات مسافرتی پارت ونک، یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه بین المللی زمانیان می باشد که با بهره گیری از توانمندی بالقوه این گروه در خارج از کشور در زمینه های کشتیرانی، حمل و نقل ریلی، هوایی و دریایی و مشارکت در پروژه های بین المللی در کانادا و امارات متحده عربی، فعالیت خود را در سال 1382 آغاز نمود.

شرکت خدمات مسافرتی پارت ونک با بهره مندی از سرمایه انسانی با تجربه و متخصص و رعایت کلیه قوانین و ضوابط سازمانی و نظارتی و همکاری با   انجمن های ملی و بین المللی از جمله، سازمان هواپیمایی کشوری، سازمان میراث فرهنگی، گردشگی و صنایع دستی، انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی IATA، انجمن صنفی شرکت های خدمات مسافرتی و جهانگردی  و ... فعالیت خود را در زمینه برگزاری تورهای خارجی و داخلی، تورهای نمایشگاهی، گردشگری سلامت، صدور بلیط های خارجی و داخلی، بلیط قطار، رزرو هتل، تعیین وقت سفارت و اخذ ویزا و ...  هموار نمود.

تیم مدیریت پارت ونک با همکاری مشاورین تحصیل کرده با مدارک معتبر بین المللی در جهت توسعه فعالیت ها و افزایش بهره وری مجموعه، گام های بلندی برداشته است که امید است در آینده ای نزدیک، شاهد تحقق اهداف والای شرکت در جهت خدمت رسانی به  شما مشتریان عزیز باشد.


 

خدمات پارت ونک

با بهره مندی از سرمایه انسانی با تجربه و متخصص و رعایت کلیه قوانین و ضوابط سازمانی و نظارتی در زمینه برگزاری تورهای خارجی و داخلی، تورهای نمایشگاهی، گردشگری سلامت، صدور بلیط های خارجی و داخلی، بلیط قطار، رزرو هتل، تعیین وقت سفارت و اخذ ویزا و ... در خدمت شما بزرگواران هستیم.

flight
فروش آنلاین بلیت هواپیما

خرید آسان، آنلاین و ارزان بلیت را با سیستم رزرواسیون آنلاین پارت ونک تجربه کنید. با استفاده از امکانات این سیستم در زمان خود صرفه جوئی کنید.

card_travel
تور خارجی، داخلی

پارت ونک برگزار کننده تورهای خارجی، داخلی و نمایشگاهی با بالاترین کیفیت خدمات و قیمت های رقابتی به اقصی نقاط ایران و جهان می باشد.

train
فروش بلیت قطار

صدور بلیط های قطار به تمام نقاط ریلی کشور وخارج از کشور با همکاری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با دپارتمان فروش بلیت قطار پارت ونک

hotel
رزرو هتل در سرتاسر دنیا

رزرو آنلاین هتل در اقصی نقاط ایران و جهان در هر ساعت از شبانه روز با قیمت های استثنائی با سیستم رزرواسیون آنلاین پارت ونک.

star_border
خدمات VIP فرودگاهی

آژانس پارت ونک به عنوان نماينده رسمی جايگاه تشريفات اختصاصی فرودگاه های کشورآماده رزرو آنلاين کليه خدمات جايگاه V.I.P در فرودگاه های کشور می باشد.

fingerprint
خدمات ویزا

تعیین وقت سفارت جهت اخذ ویزای تمامی کشورها از جمله ویزای اتحادیه اروپا، ایالات متحده آمریکا و همچنین ویزای کشورهای انگستان و کانادا از طریق دفاتر مستقر در دبی و ترکیه

عنوان بخش عکس مربوط به درباره ما

توضیحات بخش عکس مربوط به درباره ما