هتل موندریان دوحه (Mondrian Doha)

هتل موندریان دوحه (Mondrian Doha)

این هتل جدید لوکس و زیبا در دوحه قطر با طراحی و معماری خارق العاده اش همه را به وجد خواهد آورد بخصوص افرادی که به نقش و نگارهای متنوع علاقه مند هستند ، چرا که این هتل تعداد زیادی نقوش رنگارنگ دارد.

سه شنبه 19 آذر 1398
478

هتل موندریان دوحه (Mondrian Doha ) اولین هتل از برند لوکس هتل های sbe در خاورمیانه است. این هتل در نزدیکی West Bay Lagoon ، منطقه ای که به خاطر وجود رستوران های متعدد و تفریحات شبانه اش شهرت دارد ، قرار گرفته است. این هتل با وجود استخر بروی پشت بام و سایر تفریحاتی که دارد یکی دیگر از جذابیت های این منطقه به شمار می رود.

اما چیزی که این هتل را متفاوت ساخته است طراحی داخلی شگفت انگیز آن است که توسط یک طراح و هنرمند هلندی طراحی شده است. این هتل 270 اتاق دارد که علاوه بر اتاق های استاندارد میهمان پنج اتاق اختصاصی از جمله یک سوییت پنت هاوس دارد که در طبقه 23 هتل با چشم اندازی 360 درجه از شهر دوحه قرار گرفته است.

هتل موندریان دوحه همچنین یک اسپای مجلل به وسعت 2000 متر دارد. همچنین سالن بدنسازی آن به صورت 24 ساعته فعال است. استخر پشت بام آن نیز از جمله امکانات لوکس و برتر این هتل به شمار می رود. یک اتاق رقص هم مخصوص  رویدادهای خاص در هتل وجود دارد.

هتل موندریان در قلب خلیج غربی (West) در نزدیکی مرکز خرید لاگونا و لوسیل سیتی قرار گرفته است. شهر لوسیل یا لوسیل سیتی ( Lusail City ) جاییست که استادیوم ورزشی زیبا و خارق العاده لوسیل در آن ساخته می شود که این استادیوم قرار است میزبان مسابقه افتتاحیه جام جهانی فوتبال 2022 باشد.

 

نظر بدهید