جاذبه های گردشگری فرانسه

جاذبه های گردشگری فرانسه

فرانسه یکی از جذاب­ترین مکان­های توریستی در اروپاست. هر بخشی از آن مورد منحصر به ­فرد و فراموش نشدنی را پیشنهاد می­دهد. در اینجا ده موردی را که امسال شما باید موقع بازدید و انجام در فرانسه زیبا در نظر بگیرید، بیان می­ کنیم.

پنجشنبه 27 تیر 1398
489

قلعه چنانسی ( Chenoncea)

این قلعه در روستای کوچک چنانسیکس (Chenonceaux) قرار گرفته و بر روی رودخانه چر (Cher) ساخته شده است. اولین­ بار در قرن پانزدهم ساخته و بعد از آن در قرن شانزدهم خراب و سپس بازسازی شد. این قصر مالکین زیادی از جمله پادشاه فرانسیس ۱ دارد.
در حال حاضر به خانواده منیر (Menier)، دارنده یک شرکت شکلات معروف، تعلق دارد. آن­ها قصر و باغ­هایش را احیا و بازسازی کردند. امروزه این قلعه برای بازدید عموم باز است و دومین مکان پر بازدید در فرانسه بعد از ورسایلز (Versailles) است. با ۱۰ جاذبه گردشگری برتر فرانسه همراه باشید.

چرا آنجا برویم؟

یک مکان عالی برای تصور داشتن یک زندگی باشکوه و مجلل. آگاهی در مورد اواخر دوره گاثیک و اوایل دوره رنسانس که این قصر باشکوه را توصیف می­کند.

 غذای دریایی تازه و خوش طعم در سنت مالو

یک شهر بندری محصور بر روی کانال انگلیسی واقعا بسیار دیدنی است. جمعیت متعادل آن در طول فصل گردشگری در تابستان به­طور چشمگیری زیاد می­شود. جاذبه اصلی آن معماری تاریخی است. اما علاوه بر آن، گردشگران عاشق غذاهای محلی که اساس آن­ها غذای تازه دریایی است، هستند.
همچنین، سنت مالو بیشترین تعداد رستوران را در اروپا به خود اختصاص داده است.

چرا آنجا برویم؟

قصرها، دیوارها، برج­ها و کلیساهای دوران مختلف را می­توان در یک تور گردشگری یا در یک قدم زدن تصادفی در شهر یافت. و البته خودتان را دعوت کرده و به یک رستوران بروید و از غذای فرانسوی لذت ببرید.

 شنا در Calanque d’En-Vau

یک calanque دیدنی واقع بر خلیجی که دو شهر را محصور می­کند، یکی از منحصر به فردترین مکان­های طبیعی در منطقه پرونس (Provence-Alpes-Côte d’Azur) است. خلیج با حکاکی بر سنگ آهک، آب فیروزه ای رنگ خیره کننده ای را نمایان می­کند که مانند آن را قبلا ندیده­اید. تعداد calanques کمی وجود دارند اما این مورد بیشترین و باشکوه­ترین صخره­ها را داراست.

چرا آنجا برویم؟

در این منطقه می­توان به پیاده­روی پرداخت اما مسیر کاملا چالش برانگیز است و ممکن است تمام روز طول بکشد. همچنین تورهای قایق سواری مختلفی از کاسیس (Cassis) وجود دارند که موجب ستایش مکان از روی آب می­شوند.

 

نظر بدهید